Dlaczego powinniście wybrać
Międzynarodową Akademię Montessori?

 

Program Montessori

Międzynarodowa Akademia Montessori oferuje wyjątkową kombinację programu Montessori oraz polskiej i elementów brytyjskiej podstawy programowej.

ZDROWE POSIŁKI

Pożywne posiłki w Żłobku, Przedszkolu Montessorii i Niepublicznej Szkole Międzynarodowej Akademii Montessori,  pomagają uczniom rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe na całe życie, wspierają dobre samopoczucie zarówno dzieci
jak i ich rodzin.

Biblioteka

Celem Niepublicznej Szkoły Montessori jest zachęcenie dzieci do czytania i kreowanie pozytywnych skojarzeń dotyczących czytelnictwa.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w Międzynarodowej Akademii Montessori jest ważne i konieczne, aby wspierać akademickie sukcesy każdego dziecka i umożliwić osiąganie sukcesów.

CENTRUM KOMPUTEROWE

Technologie informacyjne w  Niepublicznej Szkole Montessori są częścią programu szkolnego, aby zapewnić dzieciom możliwość jak najlepszego przygotowania się do ich przeszłej roli na rynku pracy.

AUTOBUS SZKOLNY

Na życzenie Rodziców zapewniamy dojazd do Międzynarodowej Akademii Montessori dla dzieci z okolic wrocławskiego AquaParku oraz Bielan Wrocławskich.

wszystkie atuty akademii montessori

Żłobek Montessori, Przedszkole Montessori, Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Witamy w Międzynarodowej Akademii Montessori. Potencjał Twojego dziecka to nasza pasja! Akademia Montessori zapewnia  wszechstronny rozwoj dzieci. Odnajdą one spokój, bezpieczeństwo i uporządkowanie, na każdym etapie edukacyjnym: w żłobku, Przedszkolu oraz Szkole Montessori.  W naszej Akademii spotkacie Państwo kadrę, która wyróżnia się troską, zaangażowaniem i empatią. Niepubliczna Szkoła Montessori zapewnia  gruntowne, wszechstronne i rzetelne nauczanie nie tylko w zakresie realizowania programu edukacyjnego. U nas dzieci uczą się życia. Zarażamy je miłością do nauki, także poza szkołą, pokazujemy, jak wiele ona im daje oraz jak może być ciekawa. Bezcenna jest też świadomość Dziecka, że wiedza jest kluczem do rozumienia siebie. W Niepublicznej Szkole Montessori panuje atmosfera wzajemnej akceptacji i szacunku. Wspieramy indywidualne zainteresowania dzieci, ich talenty, kreatywność i wyobraźnię. Niepubliczna Szkoła poza realizowaniem programu nauczania odkrywa przed dziećmi pasję nauki. 

Co nowego w Akademii?

Dzień Mamy w naszej Akademii! 13.05.2018 Dzień Mamy w naszej Akademii!

W dniu 25.05.2018 będziemy obchodzić Dzień Mamy w naszej Akademii. Z tej okazji dzieci przygotowały niespodziankę! 16.00 - 16.30 Grupa A i Grupa...

Piknik z okazji Dni Rodzinny - 09 czerwca! 09.05.2018 Piknik z okazji Dni Rodzinny - 09 czerwca!

  Drodzy Rodzice i Dzieci! W dniu 09 czerwca, w godzinach 10.00 do 12.30, zapraszamy Was serdecznie na Piknik z okazji Dni Rodziny! W programie wiele...

Wycieczka do agroARTturystyki i warsztaty decoupage 22 maja! 09.05.2018 Wycieczka do agroARTturystyki i warsztaty decoupage 22 maja!

W dniu 22 maja przedszkolaki wszystkich grup wyjeżdżają na wycieczkę do AgroARTturystyki w Kryształowicach!   W planie między innymi:   Zajęcia pt....