Krok 1 - Zgłoszenie rekrutacyjne

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej:

W odpowiedzi prześlemy Państwu wiadomość e-mail z informacjami o Akademii, a także prośbę o wypełnienie i przesłanie dokumentacji dotyczącej Państwa dziecka, m.in. Kwestionariusz osobowości dziecka.

kroki left

Krok 2 - Spotkania w Akademii

Zaprosimy Państwa na dwa spotkania. Terminy obu z nich umawiamy indywidualnie.

  1. Academy Tour. Podczas spotkania oprowadzimy Państwa po szkole i przedszkolu. Na to spotkanie mogą przyjść Państwo z dzieckiem. Przed wizytą prosimy o przeczytanie przesłanego przez nas Poradnika rodzica. Znajdą w nim Państwo odpowiedzi na wiele z pytań, które zadają rodzice podczas procesu rekrutacji.
  2. Indywidualne spotkanie z dyrekcją Akademii. Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla rodziców. Zależy nam, aby byli na nim obecni oboje rodzice.

kroki left

Krok 3 - Dni próbne

Zaprosimy Państwa dziecko na próbny pobyt w naszej Akademii. Chcemy zobaczyć, jak Państwa dziecko odnajduje się w grupie. To też doskonała okazja do sprawdzenia, czy szkoła lub przedszkole w pełni spełnia oczekiwania i potrzeby Państwa rodziny.
Po dniach próbnych podejmowana jest decyzja o przyjęciu dziecka do Akademii. Jeśli decyzja jest pozytywna po obu stronach, przejdziemy do podpisania umowy. Poprosimy także Państwa o dostarczenie wymaganych dokumentów oraz dokonanie opłaty wpisowej.

kroki left

Krok 4 - Witamy w Akademii

Otrzymają Państwo oficjalny list potwierdzający przyjęcie Państwa dziecka do Akademii. We współpracy z Państwem ustalimy indywidualny plan adaptacji Państwa dziecka.

Zastrzegamy sobie prawo do przerwania procesu rekrutacji na dowolnym etapie bez podania przyczyny.

kroki left

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące procesu rekrutacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / +48 570 673 520