Po krótkiej kampanii, gdzie każdy kandydat mógł zaprezentować swój program, został wybrany samorząd uczniowski.

Odbyło się już pierwsze posiedzenie plenarne, na którym omówione zostały istotne dla uczniów kwestie i podjęto pierwsze decyzje. Oto niektóre z nich:

  • Powstał kalendarz szkolnych wydarzeń i zbiórek pieniędzy. Jego zadaniem jest lepsze planowanie, wzmocnienie relacji szkolnej społeczności, angażowanie się w cele społeczne.
  • Udostępniliśmy platformę, na której uczniowie mogą wyrażać swoje opinie i pomysły. Usprawni to współpracę ze szkołą oraz ułatwi rozwiązywanie problemów i wprowadzanie pozytywnych zmian.
  • Współpracujemy z nauczycielami aby byli otwarci na innowacyjne projekty i inicjatywy, które poprawią naszą edukację Montessori. Wierzymy w moc kreatywnego myślenia.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami od Samorządu Uczniowskiego Montessori, ponieważ kontynuujemy prace nad stworzeniem integracyjnego, angażującego i inspirującego środowiska uczenia się dla wszystkich uczniów Montessori.

wybory samorzadowe 2023 akademia montessori

wybory samorzadowe 2023

Co nowego w Akademii?

Zielona szkoła w Montessori Farm School Brzezina 13.06.2024 Zielona szkoła w Montessori Farm School Brzezina

W tym roku zielona szkoła działa w Montessori Farm School Brzezina. Za nami pierwsza noc i pierwsze zajęcia: Własnoręcznie mierzymy obwody...

Dzień technologii 06.06.2024 Dzień technologii

Zorganizowaliśmy dzień technologii w naszej szkole, w ruch poszły wszystkie dostępne urządzenia: długopisy 3D, drukarki 3D, drukarka 3D do...

Kopciuszek w wykonaniu Instytutu Pedagogiki UWr 03.06.2024 Kopciuszek w wykonaniu Instytutu Pedagogiki UWr

Współpraca z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego to z jednej strony możliwość czerpania inspiracji przez studentów odbywających...