Po krótkiej kampanii, gdzie każdy kandydat mógł zaprezentować swój program, został wybrany samorząd uczniowski.

Odbyło się już pierwsze posiedzenie plenarne, na którym omówione zostały istotne dla uczniów kwestie i podjęto pierwsze decyzje. Oto niektóre z nich:

  • Powstał kalendarz szkolnych wydarzeń i zbiórek pieniędzy. Jego zadaniem jest lepsze planowanie, wzmocnienie relacji szkolnej społeczności, angażowanie się w cele społeczne.
  • Udostępniliśmy platformę, na której uczniowie mogą wyrażać swoje opinie i pomysły. Usprawni to współpracę ze szkołą oraz ułatwi rozwiązywanie problemów i wprowadzanie pozytywnych zmian.
  • Współpracujemy z nauczycielami aby byli otwarci na innowacyjne projekty i inicjatywy, które poprawią naszą edukację Montessori. Wierzymy w moc kreatywnego myślenia.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami od Samorządu Uczniowskiego Montessori, ponieważ kontynuujemy prace nad stworzeniem integracyjnego, angażującego i inspirującego środowiska uczenia się dla wszystkich uczniów Montessori.

wybory samorzadowe 2023 akademia montessori

wybory samorzadowe 2023

Co nowego w Akademii?

Drukarka 3D do czekolady 12.04.2024 Drukarka 3D do czekolady

Czy cukiernik - informatyk to abstrakcyjny zawód przyszłości? Nie, już dzisiaj drukarki 3D są wykorzystywane do personalizacji i ozdabiania wyrobów...

Wesołych Świąt! 28.03.2024 Wesołych Świąt!

Radosnej Wielkanocy życzy Zarząd, kadra i uczniowie Międzynarodowej Akademii Montessori.

Światowy dzień czytania Tolkiena 26.03.2024 Światowy dzień czytania Tolkiena

25 marca obchodziliśmy - Światowy Dzień Czytania Tolkiena. W Akademii zorganizowaliśmy warsztaty z kaligrafii, obejrzeliśmy prezentację...