Po krótkiej kampanii, gdzie każdy kandydat mógł zaprezentować swój program, został wybrany samorząd uczniowski.

Odbyło się już pierwsze posiedzenie plenarne, na którym omówione zostały istotne dla uczniów kwestie i podjęto pierwsze decyzje. Oto niektóre z nich:

  • Powstał kalendarz szkolnych wydarzeń i zbiórek pieniędzy. Jego zadaniem jest lepsze planowanie, wzmocnienie relacji szkolnej społeczności, angażowanie się w cele społeczne.
  • Udostępniliśmy platformę, na której uczniowie mogą wyrażać swoje opinie i pomysły. Usprawni to współpracę ze szkołą oraz ułatwi rozwiązywanie problemów i wprowadzanie pozytywnych zmian.
  • Współpracujemy z nauczycielami aby byli otwarci na innowacyjne projekty i inicjatywy, które poprawią naszą edukację Montessori. Wierzymy w moc kreatywnego myślenia.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami od Samorządu Uczniowskiego Montessori, ponieważ kontynuujemy prace nad stworzeniem integracyjnego, angażującego i inspirującego środowiska uczenia się dla wszystkich uczniów Montessori.

wybory samorzadowe 2023 akademia montessori

wybory samorzadowe 2023

Co nowego w Akademii?

Pomagamy zwierzakom ze schroniska we Wrocławiu 06.12.2023 Pomagamy zwierzakom ze schroniska we Wrocławiu

To nie reklama sklepu zoologicznego - to efekty zbiórki na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu. Nasze doświadczenie w akcjach...

Diwali - święto światła 24.11.2023 Diwali - święto światła

Nasi uczniowie i nauczyciele pochodzący z różnych krajów sprawiają, że akademia jest jak kalejdoskop kultur. Przez cały rok mamy okazję żeby...

Spędzamy jesień w ruchu! 09.11.2023 Spędzamy jesień w ruchu!

Jesień zagościła już na dobre. Pojawiają się pierwsze przymrozki, a nasza łąka kwietna sygnalizuje nam zbliżający się koniec okresu wegetacji. Pada...