Dane kontaktowe

Międzynarodowa Akademia Montessori
ul. Wrocławska 25
55-080 Mokronos Górny

Rekrutacja:
+48 570 673 520 /
Sekretariat szkoły:

Zarząd:

Dyrektor administracyjny:

Szkolenia:

Biuro:
+48 570 340 350 /
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Spectrum Progress Ewelina Donatti ul. Wrocławska 25, 55-080 Mokronos Górny.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora.
 3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.
 

Szybki dojazd

Nasza Akademia mieści się na obrzeżach Wrocławia, bezpośrednio przy zjeździe z AOW na Kąty Wrocławskie. Jest to rejon dobrze skomunikowanym z południową i zachodnią częścią Wrocławia, jednocześnie cieszymy się ciszą, spokojem i wiejską atmosferą.
 • czas dojazdu

  5 minut

  Oporów

 • czas dojazdu

  8 minut

  Stadion Miejski Wrocław

 • czas dojazdu

  9 minut

  Muchobór Wielki

 • czas dojazdu

  10 minut

  IKEA/Bielany Wrocławskie

 • czas dojazdu

  11 minut

  Factory

 • czas dojazdu

  18 minut

  Magnolia Park

 

Autobus szkolny

Dla dzieci mieszkających w centrum Wrocławia, a pragnących uczęszczać do naszej Szkoły zapewniamy dojazd do i ze szkoły naszym Autobusem Szkolnym.*

Przystanek - Parking Aquaparku
Przystanek - Parking Auchan

*Usługa realizowana za dodatkową opłatą.