Międzynarodowa Akademia Montessori jest oficjalnym partnerem Programu Advantage British Council i oferuje kwalifikacje Cambridge Assessment English dla uczniów Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstwowej Montessori.

 

Cambridge Assessment English oferuje wiodące na świecie certyfikaty dla osób uczących się języka angielskiego. Działa w ponad 130 krajach. Ponad 20,000 instytucji na całym świecie uznaje certyfikaty Cambridge Qualifications. 

 

British Council Addvantage Partner Institution logo

 

British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Realizuje swoje działania na sześciu kontynentach i w ponad 100 krajach, codziennie tworząc nowe międzynarodowe możliwości.

 

Kwalifikacje Cambridge English są uznawane przez tysiące uniwersytetów, pracodawców i rządów na całym świecie i otwierają drzwi do międzynarodowego wyższego wykształcenia i możliwości zatrudnienia.

 Nasi uczniowie mają możliwość podejmowania wyzwań związanych ze zdobywaniem kwalifikacji Cambridge. Wszystkie testy są przeprowadzane w warunkach zgodnych z filozofią Montessori. 

 126130 cefr diagram

 

Co nowego w Akademii?

Stepping Stones - Spotkanie informacyjne 16.02.2019 Stepping Stones - Spotkanie informacyjne

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie informacyjne " Montessori Stepping Stones" - program adaptacyjny do przedszkola...

Walentynkowy Dzień Życzliwości 16.02.2019 Walentynkowy Dzień Życzliwości

WALENTYNKOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI 14 lutego obchodziliśmy Walentynkowy Dzień Życzliwości, który był dla nas okazją do rozmów o szacunku, życzliwości  i...

Biała Szkoła - Narty 2019 16.02.2019 Biała Szkoła - Narty 2019

  BIAŁA SZKOŁA  NARTY 2019   Uczniowie naszej szkoły brali udział w wyjeżdzie na Białą Szkołę - obóz narciarski.    Program Białej Szkoły był bardzo...