Zapraszamy do zapoznania się z planowanym na 2018/2019 roku szkoleniami, które odbędą się w  CENTRUM EDUKACYJNYM Międzynarodowej Akademii Montessori. 

 

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która posiada wieloletnie doświadczenie w praktycznej pracy w klasach montessoriańskich. Szkolenia prowadzone są w pełni wyposażonych, wzorcowych klasach montessori.  

 

Międzynarodowa Akademia Montessori jest bardzo prężnie rozwijającą się organizacją szkoleniowo/edukacyjną, swoimi działaniami obejmuje obszar  Dolnego Śląska. Akademia jest członkiem Polskiej Rady Montessori a w swoim rozwoju podąża za wytycznymi i filozofią Polskiego Instytutu Montessori.

 

Międzynarodowa Akademia Montessori prowadzi żłobek, przedszkole, pierwszą na Dolnym Śląsku Dwujęzyczną Szkołę Podstawową Montessori oraz Muzyczną Szkołę Montessori.  Współorganizatorem szkoleń jest Fundacja Spectra oraz Spectrum Progress. 

 

PLANOWANE WARSZTATY I SEMINARIA WE WROCŁAWIU 2018/2019

 

  • WPROWADZENIE DO PEDAGOGIKI MARII MONTESSORI IV EDYCJE

  wkrótce wiecej informacji

  • DOMOWE MONTESSORI - WARSZTATY DLA RODZICÓW

WIĘCEJ

  • WARSZTATY Z MUZYKI

 wkrótce wiecej informacji

  • TERAPIA MONTESSORI I JEJ PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE

  wkrótce wiecej informacji

  • GRY I ZABAWY W KRĘGU W KLASIE MONTESSORI

  wkrótce wiecej informacji

  • NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASIE MONTESSORI

  wkrótce wiecej informacji

  • PRZYGOTOWANIE OTOCZENIA W ŻŁOBKU. WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI I OPIEKUNÓW GRUP ŻŁOBKOWYCH. 

  wkrótce wiecej informacji

ZAREJESTRUJ SWOJE ZAINTERESOWANIE SZKOLENIEM

 

Montessori

Fundacja Spectra logoSMALL01

spectrumprogress logo 01small

 

 
 

 

 

Co nowego w Akademii?

2 dni 4 inspirujące seminaria dla rodziców i nauczycieli. 03.05.2019 2 dni 4 inspirujące seminaria dla rodziców i nauczycieli.

 *** ZAPISUJĘ SIĘ NA SEMINARIA ***   Sobota,  25 maj 2019 w godzinach: 9.00 – 12.00 JESTEM OK – TAKI, JAKI JESTEM - Jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie...

Wise Oceans Virtual Trip 04.04.2019 Wise Oceans Virtual Trip

W minioną środę nasi uczniowie udali się w wirtualną  podróż do Walii aby spotkać się z Hannah Harries, która jest oceanografem i przedstawicielem...

Zmieniamy się dla Was! Rok szkolny 2019/2020 31.03.2019 Zmieniamy się dla Was! Rok szkolny 2019/2020

Zmieniamy się dla Was!   Nasza Akademia to miejsce stosunkowo nowe na Wrocławskiej mapie placówek Montessori. Pomimo tego, że nasza Akademia jest...